KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7986332
nr 798 6332
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), Självporträtt I, osignerad. 17, 5x12, 5. A 180. Publ. i Die Graphischen Künste, 1905
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 december 2012
kl 17:25:52
600 kr
600 kr
700 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn